Súťaž o najsympatickejšiu obec okresu Poprad

Vážení občania !

Čitatelia portálu Poprad24 v špeciálnom hlasovaní rozhodujú o najsympatickejšej dedinke v okrese Poprad, ktorú vyhlasuje  spravodajský portál Poprad24. V hre je aj naša obec.

 

Najobľúbenejšie obce dostanú po hlasovaní priestor na  webe spravodajského portálu Poprad 24, kde ich predstavia, zoznámia čitateľov s ich zaujímavosťami a uverejnia rozhovor so starostami/starostkami. Portál  ubezpečuje, že nejde o žiadnu platenú službu. Všetko je zadarmo a cieľom je nájsť a ukázať to krásne, čo okolité dedinky ukrývajú.

 

Hlasovať sa dá jednoducho, kliknutím na vybranú obec v tomto článku: http://poprad.dnes24.sk/velky-suboj-dedin-popradskeho-okresu-dajte-hlas-tej-najsympatickejsej-295818

Šancu posunúť svoju obec do užšieho výberu zvýšite zdieľaním článku na sociálnych sieťach, či preposlaním priateľom a známym. Portál uvádza, že témy z našej obce veľmi radi spracujú, aj ak sa obec medzi obce s najvyšším počtom hlasov nedostane. Ak pre nich máte tipy, alebo sa chcete niečím pochváliť, kedykoľvek ich kontaktujte mailom alebo telefonicky.

 

Peter Handzuš
spravodajský portál Poprad24

mobil: + 421 903 604 434   mailto:handzus@global24.sk